Zvítězili jsme! Chiptuning Škoda, Seat, VW, Audi – BOSCH MG/MD

VAG - Update - chiptuning nejnovějších jednotek BOSCH MG/MD pro Audi, VW, Škoda, Seat

Konečně je to TADY! Nejnovější motory značek Škoda, Audi, Volkswagen a Seat je nyní možné konečně nachipovat! Audi Q8 50D, 1.5TSI motor, 2.0TSI Škoda Kodiaq a mnoho mnoho dalšího. Quantum Tuning – jako první v České republice a na Slovensku nabízí chiptuning pro nejnovější motory koncernu VAG – Škoda, Audi, VW, SEAT. Číst dál

 
 
 

Prodloužení dojezdu u elektro aut a hybridů

tesla-model-3

Dojezd a doba nabíjení… To jsou nejvíce skloňovaná slova, když se řeč stočí na vozidla na alternativní pohon. U elektro vozidel a hybridů je to i zásadní otázka zákazníka, když si vozidlo kupuje. Quantum Tuning vyvíjí možnost, jak prodloužit a lépe využít baterii tak, aby se zvýšil dojezd elektro aut a co nejméně se snížila životnost baterie.

Číst dál

 
 
 

Konečně ! Chiptuning nových vozidel Toyota 2018+

chiptuning toyota denso ecu

Konečně…. Trvalo to dlouho, ale dobrá zpráva letí všem vlastníkům nových vozidel značky Toyota. Chiptuning pro poslední modely Land Cruiser Prado, Hilux, Fortuner, Hiace, Innova je konečně plně dostupný. Úprava se provádí přes diagnostický konektor OBDII. Inu skvělých zpráv není nikdy dost!
Číst dál

 
 
 
 
 

Pracovní dovolená (18.5. – 1.6.2018)

V květnu od 18.5. do 1.6. odjíždíme do Londýna, kde bude probíhat školení o nových typech řídících jednotek. Po tuto dobu bohužel nebudeme k dispozici a veškeré poptávky na naše služby budeme řešit na začátku června, kdy už budeme zpět v plné síle a zase ješte chytřejší. Děkujeme za pochopení.

Team Quantum

 

Soutěž o výlet na Sema Show 2018 v Las Vegas

Pro naše zákazníky, jsme připravili největší soutěž v dějinách chiptuningu! A co dostane výherce?

  • Akreditaci na největší událost roku 2018 v automobilovém průmyslu Sema Show 2018,
  • no a taky letenku do Las Vegas (jasný, že tam a zpět),
  • no a taky ubytování v jednom z nejlepších hotelů přímo na Stripu (jak se říká „když už, tak už“),
  • no a taky kapesné, kdyby chtěl vyzkoušet štěstí na jednorukém banditovi (o výhru se s námi dělit nemusí).
  • A aby toho nebylo málo, tak to dostane hned všechno DVAKRÁT.
    Číst dál
 
 

SEMA SHOW 2017

Tak a jsme zpátky. Uteklo to strašně rychle, ale zážitky si člověk bude pamatovat sakra dlouho. Přinášíme Vám reportáž z největší výstavy na světě – SEMA Show 2017, která se pořádá v Las Vegas – městě hříchu.
Číst dál

 

Těšíme se na SEMA SHOW 2017

tesime-se-sema-show-2017

Pomalu ale jistě se blíží konec roku a jako obvykle nás čeká největší veletrh v automobilovém průmyslu v Las Vegas – Sema Show 2017. Quantum Tuning ČR nemůže při takové události chybět – nejnovější technologie, nové produkty v oblasti auto-moto a žhavé novinky pro nadcházející rok a to vše na jednom místě. Pokud chceme být nadále nejlepší v oboru, musíme se vzdělávat a stále se učit.
Číst dál

 
 
 
 
 

Operativní leasing a chiptuning Škoda, Volkswagen a Audi

operativni-leasing-chiptuning

V poslední době nás velmi mile překvapily všechny novinky koncernu Volkswagen Group. Škoda již dlouhodobě dokazuje, že nehraje druhé housle Volkswagenu. Nové modely v podobě Škoda Kodiaq, Škoda Karoq a Škoda Superb nás o tom rozhodně přesvědčily. Sportovně laděný Volkswagen Arteon zase nekompromisně ukazuje své přednosti a rozhodně nás baví. Nový Passat už není pouze vůz pro rodinu, ale svými vlastnostmi vybízí k dobrodružství. Audi opět kromě jízdního komfortu oslňuje dokonale laděným interiérem a opravdu mají náskok díky technice 🙂

Číst dál

 
 
 
 
 
 

Chiptuning – měření na válcové zkušebně

Měřením na válcích (neboli na válcové zkušebně) zjistíte, jaký výkon (kW) a kroutící moment (Nm) má Vaše vozidlo. Zároveň se dozvíte průběh výkonové křivky. Výstup z válcové zkušebny Vám také napoví, kdy je nejlepší řadit na vyšší rychlostní stupeň, a kdy už naopak nemá smysl otáčkoměr točit do ruda.
Číst dál

 
 

Chiptuning Mazda 3 2.2 Skyactive-D 150HP

Mazda 3 se vyrábí od roku 2003 a nahradila Mazdu 323. Design byl kompletně přepracován a veškerá podobnost s modelovou řadou 323 zmizela. Platforma, na které byla postavena, byla od automobilky Ford a byla používána například ve vozidlech Ford Focus, Volvo S40 a V50.
Číst dál