Truck MAN TGS – TGX EURO 6 porucha ADBLUE reset / SCR systému

TRUCK MAN TGS - TGX EURO 6 PORUCHA ADBLUE RESET / SCR SYSTÉMU

U nákladních vozidel MAN TGX a MAN TGS plnící euronormu EURO 6 jsou vozidla vybaveny systémem selektivní katalytická redukce, označovaným zkratkou SCR nebo známějším jménem Adblue. V případě poruchy AdBlue – SCR je nákladní vozidlo v nouzovém režimu, nemá výkon, maximální rychlost je zpravidla omezena na 20 km/h a nebo v určitých případech nelze nastartovat.
Číst dál

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quantum Tuning útočí na západ! Chiptuning Plzeň

Quantum Chiptuning Plzeň

Dobrá zpráva pro všechny, kteří bydlí na „západě“. Quantum Tuning ČR otevírá novou pobočku v pivovarnickém městě Plzni. A pro prvních 7 zákazníků nové pobočky máme připravenou akční nabídku, kterou je možno využít pouze první den kdy otevřeme. Chiptuning Plzeň ! Otevíráme v neděli 23.srpna 2020 v 10:00.

Číst dál

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prodloužení dojezdu u elektro aut a hybridů

tesla-model-3

Dojezd a doba nabíjení… To jsou nejvíce skloňovaná slova, když se řeč stočí na vozidla na alternativní pohon. U elektro vozidel a hybridů je to i zásadní otázka zákazníka, když si vozidlo kupuje. Quantum Tuning vyvíjí možnost, jak prodloužit a lépe využít baterii tak, aby se zvýšil dojezd elektro aut a co nejméně se snížila životnost baterie.

Číst dál