Quantum VIP Bonus Program

Vykoušejte naše služby, když budete spokojeni, doporučte nás Vašim známým a začněte vydělávat!

Jak to funguje?

VIP CARD

VIP CARD
sleva 10 %

Každý zákazník, který od nás využije čtyři služby během jednoho roku, automaticky získává VIP kreditní kartu a má nárok na slevu na naše další služby ve výši 10 %!
VIP PREMIUM

VIP PREMIUM
sleva 25 %

Každý zákazník, který od nás využije naše služby dvacetpětkrát v průběhu 1 roku, automaticky získává VIP PREMIUM kreditní kartu a má nárok na slevu na naše další služby ve výši 25 %!
VIP PLATINUM

VIP PLATINUM
sleva 35 %

Jste autoservis nebo jenom máte spoustu přátel a kamarádů, kteří by využili naše služby? Pro Vás máme připravenou VIP PLATINUM kreditní kartu a máte nárok na slevu ve výši 35 %! Podmínkou je využít naše služby 50x v rámci 1 roku a máte naši prestižní kartu v kapse!

Uplatnění VIP karty

V případě, že jste držitelem jakékoliv karty a kdokoliv z Vašeho okruhu známých dorazí k nám a prokáže se Vaši kartou je jen na Vás, zdali slevu uplatníme na jeho výslednou cenu nebo zdali tuto slevu si necháte na kartě a my Vám ji vyplatíme v hotovosti.

Příklad:

Pan Novotný je majitelem VIP PREMIUM a má nárok na 25% slevu. Může tedy věnovat celou slevu kamarádovi nebo mu dá pouze polovinu, tzn. 12,5% a zbytek si nechá u nás vyplatit v hotovosti. Nebo to zas tak dobrý kamarád není a celou slevu si nechá pro sebe 🙂

Na kartu se ukládají informace o službě, kterou jste u nás využili, typ vozu a další informace. Slouží tedy i jako záruční list.

Quantum VIP karty