Truck MAN TGS – TGX EURO 6 porucha ADBLUE reset / SCR systému

TRUCK MAN TGS - TGX EURO 6 PORUCHA ADBLUE RESET / SCR SYSTÉMU

U nákladních vozidel MAN TGX a MAN TGS plnící euronormu EURO 6 jsou vozidla vybaveny systémem selektivní katalytická redukce, označovaným zkratkou SCR nebo známějším jménem Adblue. V případě poruchy AdBlue – SCR je nákladní vozidlo v nouzovém režimu, nemá výkon, maximální rychlost je zpravidla omezena na 20 km/h a nebo v určitých případech nelze nastartovat.

Dojezdový klíč SCR MAN TRUCK EURO6 je zařízení, které využívají autoservisy nákladních vozidel MAN, když je třeba porouchaný kamion odvézt bezpečně do servisu. Po zapojení SCR klíče je systém SCR odpojen, vozidlo má 100% výkon a není třeba dolévat močovinu AdBlue.

Rozdíl mezi Adblue emulátorem a SCR klíčem MAN TRUCK

Na trhu je v současné době možno koupit nepřeberné množství Adblue emulátorů, které vypínají selektivní katalytickou redukci (SCR – ADBLUE). Některé fungují, jiné méně a některé vůbec…

Bohužel, spousta provozovatelů nákladních vozidel MAN si neuvědomuje, že po zapojení Adblue emulátoru dochází ke zničení filtru pevných částic z důvodu nemožné dynamické regenerace DPF. Dle počtu ujetých kilometrů a vytíženosti vozidla tedy krátkodobě vyřeší aktuální problém s Adblue systémem, ale záhy jsou nuceni investovat nemalé částky do nového DPF filtru, nebo do jeho pravidelného čištění.

Máte zájem o tuto službu?
Zavolejte nám 776 555 250,
nebo pošlete nezávaznou poptávku.


Poptávka
SCR klíč MAN TRUCK EURO6

Hlavní výhody SCR klíče MAN TRUCK

Toto zařízení je neoficiálně – oficiálním zařízením MAN TRUCK, které používají renomované servisy MAN. SCR klíč MAN TRUCK je zařízení, které zcela odstaví systém SCR – selektivní katalytická redukce ADBLUE, ale filtr pevných částic funguje zcela správně. Tedy opacita – kouřivost nákladního vozidla zůstává stejná a nedochází ke snížení životnosti filtru pevných částic. V případě měření emisního systému na opacitu – kouřivosti vozidla – zůstává opacita stejná!

Instalace SCR klíče MAN TRUCK

Zapojení SCR klíče je velmi jednoduché a připojuje se na konektor, který je v motorové části. I když je vozidlo již v nouzovém – náhradní režimu, po zapojení dojde automaticky k výmazu všech chyb ze systému SCR a kamion MAN má plný výkon a je zcela bez závad.

Jaké závady jsou vyřešeny pomocí SCR klíče MAN TRUCK?

  • Vstřikování Adblue močoviny
  • závada na NOx senzoru (upstream, downstream)
  • hladina Adblue levelu v nádrži
  • závada na ř.j. SCR – selektivní katalytická redukce

Typy SCR klíče MAN TRUCK EURO6

1. varianta MAN TRUCK EURO 6 kódování na VIN vozidla

2. varianta MAN TRUCK EURO 6 MULTILICENSE – lze připojit do každého vozidla man truck

Při odběru 5 ks a více MNOŽSTEVNÍ SLEVY. Nabízíme spolupráci autoservisům vozidel MAN TRUCK.

scr-key-adblue-reset-man-tgx-tgs-euro6
euro6-adblue-man-truck
adblue-man-tgs-tgx-euro6-reset
chyba-adblue-man-truck
scr-adblue-man-truck
zavada-adblue-reset-man-truck
adblue-reset-man-tgx-tgs-euro6

Výše uvedné fotografie jsou ilustrační.

V případě deaktivace systému AdBlue se stává vozidlo nezpůsobilé pro provoz na pozemních komunikacích v celé Evropě, Severní Americe a zemích, kde je funkčnost systémů AdBlue vyžadována.
Tato služba je nabízena pouze a výhradně pro sportovní účely nebo pro použití v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue.