Výlet na Sema SHOW 2018 – máme VÍTĚZE!

vitez-sema-show-2018

Dobojováno, vylosováno… MÁME VÍTĚZE, který s námi za necelé tři týdny odletí na největší prodejní veletrh na světě – Sema Show 2018 v Las Vegas.

Je to tady a my se už nemůžeme dočkat až budeme na letišti McCarran vystupovat z haly a hledat taxík, který nás zaveze do hotelu. Nevýhodou soutěží je, že vyhraje pouze jeden. Ale doufáme, že si náš výherce Marek výhru náležitě užije a bude to pro něj celoživotní zážitek. Jeho bezprostřední reakce popsat bohužel nejde, tak vám jeho radost snad zprostředkují alespoň fotky.

 
vitez-sema-show-2018
vitez-sema-show-2018
vitez-sema-show-2018
vitez-sema-show-2018

Již teď máme téměř zaplněný program a bude na panu Markovi a jeho spolucestovateli, jestli se k nám připojí nebo budou objevovat tajemství města hříchu – Las Vegas – po vlastní ose.

Každopádně, kdyby měl někdo z našich zákazníků také koncem října naplánovanou cestu do USA, rádi se s Vámi potkáme přímo v Las Vegas Convention Centru na Sema Show nebo v některém baru, kde s Vámi s chutí prodiskutujeme plánované novinky. Stačí nám na sebe poslat e-mail či telefonický kontakt.

Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru, se kterou nám svěřujete své čtyřkolové miláčky a již vymýšlíme, jakou další soutěž pro vás připravíme.

Quantum Tuning – znáte snad lepší chiptuning? 😉