Těšíme se na SEMA SHOW 2017

tesime-se-sema-show-2017

Pomalu ale jistě se blíží konec roku a jako obvykle nás čeká největší veletrh v automobilovém průmyslu v Las Vegas – Sema Show 2017. Quantum Tuning ČR nemůže při takové události chybět – nejnovější technologie, nové produkty v oblasti auto-moto a žhavé novinky pro nadcházející rok a to vše na jednom místě. Pokud chceme být nadále nejlepší v oboru, musíme se vzdělávat a stále se učit.

Las Vegas – Sema Show 2017 – Las Vegas Convention Center

Naše práce nás opravdu baví a děkujeme všem našim zákazníků za kladné recenze kterých si velmi vážíme. Zároveň ale musíme držet krok s dobou a to jde pouze tehdy, když budeme investovat do nových technologií, know-how a absolvovat více či méně zábavné semináře. Proto ve dnech 27.10. – 4.11. budou naše služby omezeny a k dispozici bude pouze naše informační linka a technická e-mailová podpora. Team Quantum Tuning ČR vyráží do Las Vegas a zveme všechny, kteří nemají co dělat na konci října, aby se k nám připojili 🙂

K vidění bude opravdu hodně a my se pokusíme Vám přinést alespoň foto-video reportáž všeho zajímavého co potkáme a zažijeme.

Video a obrázky níže z minulého ročníku Sema Show 2016 dokazuje, že tento event rozhodně stojí za návštěvu.

Loňská Sema Show 2016
02-sema-show

Po našem návratu se již teď můžete těšit na super fotky a videa, rozhovory a informace, ke kterým se dostaneme. Již teď víme, že se setkáme s našimi kolegy z anglické centrály Quantum a zástupci všech předních tuningových firem z celého světa.

PS: Pro ty z Vás, kteří by plánovali také návštěvu Sema Show, napište nám, rádi se s Vámi setkáme ať již na samotném veletrhu nebo na nějaké (velmi pracovní 🙂 párty, kterých bude v daném týdnu asi bezpočet.