Reverzní vypnutí START STOP systému – Start Stop OFF

Reverzní vypnutí START STOP systému

Systém Start Stop netřeba představovat, jeho výhody by člověk hledal jen velmi těžko… Proto Quantum Tuning ČR konečně představuje velmi žádaný produkt: reverzní deativaci – vypnutí start stop systému.

Reverzní vypnutí systému Start Stop >

Trvalo to déle než jsme čekali, ale nyní Vám konečně můžeme nabídnout vypnutí Start Stop tak, jak si většina našich zákazníků přála.

Po nastartování vozidla náš systém automaticky odpojí Start stop. Vozidlo Vám již na první křižovatce nebude připomínat, že jste opět zapomněli systém Start stop deaktivovat. Zároveň ale není systém Start stop kompletně odpojen, je pouze deaktivován. Celý systém lze kdykoli zapnout pouhým stiskem tlačítka.

Reverzní deaktivace – vypnutí systému Start Stop nyní za zaváděcí cenu: 2.890,- Kč.

Splnili jsme tak přání mnoha zákazníků, kteří chtěli otočit funkci tlačítka pro zapnutí-vypnutí Start Stop systému ve vozidle.

A to nejlepší nakonec. Tuto službu – vypnutí Start Stop – nabízíme pro všechny značky vozidel, které jsou tímto systémem vybaveny a mají ve vozidle fyzické tlačítko pro deaktivaci tohoto systému. Časová náročnost cca 3-4hod. Pro vozidla, které mají dotykový LED panel, zatím probíhá vývoj pro deaktivaci tohoto systému.

Jako vždy, Quantum Tuning Česká republika je vždy o krok napřed před konkurencí.