Dodge Challenger 5.7 V8 HEMI – Laděný zvuk výfuku iXSound

ladeny-vyfuk-ixsound

Krásný americký sporťák, ale kvůli emisním limitům prostě nemá ten správný zvuk. Nyní již ANO a lze zapnout nebo vypnout pouhým stiskem tlačítka v aplikaci telefonu. To je iXSound – aktivní zvuk, který plní veškeré emisní limity, bez nutnosti vyřezání katalyzátoru, s možností optimálního ladění.

Americká auta jsou prostě trošku jiná… Vzhled auta je pro každého subjektivní, ale asi se všichni shodneme, že DODGE Challenger vypadá prostě skvěle. Tenhle kousek ukrývá pod kapotou masivní osmiválec 5.7 HEMI s výkonem 280kW – 380 koní. Toto vozidlo je vybaveno řídící jednotkou Continental GPEC2A, kterou lze zcela bezpečně upravit na 420 koní a přidat 60Nm na krouťáku, který následně dosahuje úctyhodných 690Nm. Výkon pro našeho zákazníka nebyl primárním důvodem jeho návštěvy u nás v Quantum Chiptuning. Problémem byl poměrně nevýrazný zvuk tohoto krásného sportovního vozidla.

Diktát Bruselu je neúprosný, a proto novodobá auta prostě nemají ten úplně nejlepší zvuk. Možností, jak docílit krásného laděného zvuku motoru, je více. Buď technický zásah do výfukové části systému: tedy udělat svody na výfuku, střední a koncový díl výfuku (downpipe), pochopitelně se rozloučit s katalyzátorem a softwarově potlačit zadní lambda sondu – O2. Bohužel, po tomto zásahu vozidlo samozřejmě nesplňuje emisní systém, na STK Vás nepochválí a při delší jízdě napříč Evropou doporučujeme mít ve vozidle prášky proti bolení hlavy.

Další možnost je naprosto neinvazivní: Technologie Quantum iXSound systém nabízí výrazně lepší výsledek, perfektní laděný zvukový projev výfuku, který lze kdykoliv vypnout v aplikaci telefonu. Tedy pokud máte chuť být slyšet, jízdu si pořádně užít, zapnete zvukový systém a vyberete si jeden ze sedmi zvuků nejlepších sportovních vozidel na světě. Pokud se vydáte na dlouhou cestu, kdy by laděný zvuk mohl být obtěžující, zvukový systém iXSound prostě vypnete.

Náš systém iXSound lze nejprve vyzkoušet na kterémkoliv vozidle, které je vybaveno diagnostickou zásuvkou OBDII a CANBUSovou linkou – zpravidla všechna vozidla od roku 2004. Zkouška zabere pouhých pár minut. Když navštívíte některou z našich provozoven, bez instalace jednoduše připojíme iXSound do Vašeho vozidla na zkoušku a výkonné repro umístíme do zavazadlového prostoru. Tento test laděného výfuku je zcela zdarma a opravdu zabere jenom chvilku.

Zvuky jsou 100% realistické a na výběr máte mnoho typů zvuků, které lze ještě v aplikaci upravit dle Vašich požadavků. Nově v nabídce i abstraktní zvuky – vesmírná loď, raketa a mnoho dalších…

  • AUDI RS
  • BMW M-POWER
  • MERCEDES AMG
  • LAMBORGHINI URUS
  • PORSCHE 911 TURBO
  • Ford MUSTANG
  • McLAREN SLR

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Quantum Tuning je celosvětový profesionální úpravce vozidel se zaměřením na řídící jednotky motoru a provedení speciálních úprav.

Laděný zvuk výfuku - iXSound
Laděný zvuk výfuku – iXSound
Laděný zvuk výfuku - iXSound
Laděný zvuk výfuku – iXSound
Laděný zvuk výfuku - iXSound
Laděný zvuk výfuku – iXSound
Laděný zvuk výfuku - iXSound
Laděný zvuk výfuku – iXSound
Laděný zvuk výfuku - iXSound
Laděný zvuk výfuku – iXSound