Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP

Chiptuning vozidla Mazda 3 aneb jak říkají v Mazda klubu – „odšpuntování“ na plný výkon!

Oslovil nás zákazník pan Vít Č. s krásným červeným vozidlem Mazda 3 2.0 SKyActive-G o výkonu 120 Hp (88 kW). Pokud se zaměříme na detaily tohoto motoru, zjistíme, že stejný motor je osazen i v silnější výkonové verzi 165 Hp (121 kW).

U tohoto vozidla byla provedena profesionální úprava software – chiptuning. Přesněji úprava software pro výkonnější verzi motoru, která je použita v motorizaci G165. V tomto případě se jedná o komplexní optimalizaci sw, kde samotná úprava spočívá nejenom v modifikaci motorových map, ale i přepsání hodnot z vyšší software verze. Díky tomu dosáhneme výkon 132 kW a 222 Nm kroutícího momentu.

A dobré zprávy se šíří rychlostí blesku. Proto hned druhý den nás oslovil další zákazník Pavel V., který nám po otestování nových jízdních vlastností svého miláčka zaslal krásný email, který nás velmi potěšil a dovolujeme si ho uveřejnit.

„Dobrý den, děkuji. Z upravy jsem nadšenej. Ještě ted jsem to byl projet a je to fakt mazec. Chtěl bych ještě poděkovat vašim technikům za absolutně profesionální a lidský přístup k zákazníkovi. Super!!!“

Z takových zpráv jsme nejenom nadšeni a jsme za ně velmi rádi, ale také nás nutí se stále zdokonalovat a poskytovat ten nejlepší chiptuning.

Quantum Tuning – Váš ověřený partner pro chiptuning.

Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP
Chiptuning Mazda 3 2.0 SkyActive-G 88kW 120HP

Chiptuning motoru Mazda 2.0 Skyactiv-G 88kw 120hp Quantum Tuning Česká republika

Zde bychom rádi odpověděli na časté dotazy našich zákazníků, ohledně úpravy motorových map u tohoto motoru.

Pokud nechám na vozidle provést chiptuning – nepřijdu o záruku na vozidlo?

Na tuto otázku nelze odpovědět úplně snadno. Každý autorizovaný prodejce/servis vozidel Mazda, má jinak nastavené záruční podmínky. Vždy doporučujeme zákazníkům, aby oslovili svého dealera/prodejce vozidla. Z naší zkušenosti můžeme říct, že jsme se setkali s několika odpovědmi v rámci jedné automobilky. Někde Vám řeknou že přicházíte o celou záruku na vozidlo, jinde že přicházíte pouze o záruku na řídící jednotku vozidla a někde s tím nemají žádný problém. Důležité je také uvést, od jaké společnosti si chcete vozidlo nechat nachipovat. Quantum Tuning Česká republika spolupracuje s řadou autorizovaných prodejců/servisů a je uznávanou značkou ve světě chiptuningu.

Válcová zkušebna a měření výkonu

Všem našim zákazníkům nabízíme měření na profesionální válcové zkušebně značky MAHA. Bohužel, v současné době je pro měření na brzdě nutné přijet do Prahy. Válcová zkušebna je certifikovaná a je v arealu autorizovaného prodejce vozidel Škoda. Výhodou je, že zákazník může být po celou dobu měření u svého vozidla a vše sledovat, případně se na cokoliv zeptat. Jsou prováděna dvě měření výkonu a komplexní diagnostika vozidla.

Příplatek za měření na válcové zkušebně je ve výši 5 000,- Kč.