Burble & Popcorn Tuning – buďte slyšet :)

Burble Tuning - Popcorn Tuning

Burble Tuning a Popcorn Tuning, dvě věci, pro které Vás budou Vaši sousedé milovat. Zde si rozepíšeme, co to je a proč to chtít.

Burbles – je slagnový výraz pro prskání, praskání, střílení z výfuku. Jedná se o úpravu zpoždění FCO (přerušení dávky paliva) a přenastavení určitých motorových map tak, aby Vaše auto mělo úžasný sportovní, agresivní projev. Ještě lepšího efektu dosáhnete, pokud budete mít upraven výfukový systém – ideálně sportní laděný výfuk. Výhodou burbles je, že změna zvuku probíhá v rámci celého spektra otáček u stojícího vozidla. Za jízdy se vozidlo chová normálně. Úpravu Burble Tuning nabízíme pro benzinové motory, které jsou osazeny ve vozech BMW, Audi, VW, Škoda, Seat, Ford, Kia, Renault a Volvo. Vždy záleží na typu řídící jednotky motoru.

Oproti tomu úprava POPCORN je stejná služba jako Burbles, ale naopak – kdy prskání, praskání a střílení z výfuku probíhá za jízdy ve vyšších otáčkách a při přeřazování. Službu Popcorn Tuning nabízíme pro benzinové motory, které jsou osazeny ve vozech BMW, Audi, VW, Škoda a Seat. Vždy záleží na typu řídící jednotky motoru.

Tyto úpravy jsou nabízeny a určeny výhradně pro sportovní účely.

Časová náročnost: cca 5 hodin. Cena úpravy od: 6.990,-

V současné chvíli nabízíme úpravy pro následující vozidla:

služba BURBLES Tuning – pouze benzínové motory
Burble Tuning BMW
Burble Tuning AUDI
Burble Tuning VOLKSWAGEN
Burble Tuning ŠKODA
Burble Tuning SEAT
Burble Tuning FORD
Burble Tuning KIA
Burble Tuning RENAULT
Burble Tuning VOLVO

služba POPCORN Tuning – pouze naftové motory
Popcorn Tuning BMW
Popcorn Tuning AUDI
Popcorn Tuning VOLKSWAGEN
Popcorn Tuning ŠKODA
Popcorn Tuning SEAT

Quantum Tuning – profesionální úpravy ECU…