Zvýšení výkonu motoru

ico-vykon

Nabízíme softwarovou úpravu řídící jednotky motoru s důrazem na zvýšení výkonu vozidla. Quantum Tuning nabízí pro zvýšení výkonu dvě možné úrovně: Quantum BLUE OPTIMALQuantum RED POWER. První varianta je určena pro zákazníky, kteří mají zpravidla vozidla v sériovém nastavení – žádné dodatečné úpravy na motoru atd. Jedná se o citelný nárůst výkonu společně se snížením spotřeby vozidla. Druhá varianta je určena pro zákazníky, kteří ocení maximální výkon a potenciál vozidla a spotřeba pohonných hmot je nezajímá.


Quantum BLUE OPTIMAL

Tato varianta spadá do kategorie autorizovaný chiptuning – zcela bezpečná úprava vozidla pro dosažení výborných jízdních vlastností, citelného navýšení výkonu a snížení spotřeby.

Tento chiptuning doporučujeme všem zákazníkům, kteří chtějí ušetřit, ale zároveň si chtějí vychutnat potenciál svého vozu. Bezpečné předjíždění a výrazně lepší výkon motoru je charakteristikou této služby. Příjemnou součástí je úspora PHM až 10% v závislosti na jízdním stylu.

Jsme si jisti kvalitou našich služeb, proto nabízíme čtyřtýdenní možnost bezplatného vyzkoušení! Úprava spočívá v optimalizaci výkonových motorových map a nastavení požadavků na kroutící moment motoru.

Quantum RED POWER

Tato varianta je určena pro skutečné závodníky, kteří požadují od svého vozidla maximální výkon a spotřeba je nezajímá. U této varianty může dojít ke zvýšení spotřeby PHM v závislosti na stylu jízdy.

V případě zájmu zákazníka, jsme schopni doporučit dodatečné mechanické úpravy vozidla pro dosažení ještě většího výkonu. Tato úprava je důkladně testována, nicméně perfektní technický stav vozidla je pro tuto variantu nezbytností.

Quantum Tuning má díky pobočkám po celém světě přístup k předním technologiím. Proto jsme schopni zaručit, že naše služby jsou na nejvyšší možné úrovni.

Zjistěte, o kolik se navýší výkon Vašeho vozu …