QUANTUM TUNING – autorizovaný chiptuning

ico-chiptuning

Autorizovaný chiptuning Quantum je úprava motorových map v řídící jednotce motoru. Naše úpravy jsou testovány nejen na válcové zkušebně, ale přímo prodejci vozidel a jejich autorizovanými servisy. Díky tomu máme nejnovější technologické postupy a jsme schopni držet naše vývojové centrum na absolutní špičce.

V České republice a na Slovensku je mnoho firem, které nabízejí chiptuning, ale kvalitních firem je jako šafránu. Výsledkem nekvalitních úpravy bývají poškození motoru, zničená turba, spojky, propálené písty. Neodborná navýšení výkonu v určitých nepravidelných fázích průběhové křivky způsobují také v neposlední řadě zvýšení emisních limitů a následné komplikace na stanicích technické kontroly.

Některé firmy se snaží vzbudit důvěru certifikátem ISO. Nicméně ISO norma je pouze soubor postupů, nikoli cerfitikace výstupní kvality. (Certifikát ISO si můžete udělat na zavazování tkaniček u bot, ale nebude to vypovídající hodnota o kvalitě uvázání, ani obuvi).

autor-chip

Autorizovaný legální chiptuning – zápis do velkého technického průkazu

Česká republika přijala legislativní kroky a od 1.1.2017 již není problém provést zápis úpravy řídící jednotky motoru do velkého technického průkazu. Chiptuning a úpravy řídících jednotek se tak stávají zcela legální! Quantum Tuning Czech Republic nabízí výhradně autorizovaný chiptuning Quantum a tyto úpravy na žádost zákazníka lze zanést do VTP (velký technický průkaz vozidla).

Autorizovaný chiptuning Quantum je garance kvality a záruka, že vozidlo je skutečně profesionálně upraveno

Trávíme mnoho hodin diskuzemi s předními odborníky v oblasti motorismu, absolvujeme semináře a školení v oblasti vývoje motorů a rozebíráme problematiku s hlavními techniky v autorizovaných servisech.

V případě, že vozidlo je ještě v záruce, vždy doporučujeme danou situaci prodiskutovat s Vaším prodejcem / servisem ohledně naší úpravy. V současné chvíli se postoje autorizovaných servisů-prodejců velmi liší a jenom tak budete mít jistotu, že naší úpravou nepřijdete o záruku na Vašem vozidlu. V případě zapsání úpravy do velkého technického průkazu (dále jen VTP) vozidlo pozbývá záruku automaticky. Proto je vždy na zvážení zákazníka, zdali chce úpravu zapsat do VTP.

Vždy komunikujeme se zákazníkem, protože jeho spokojenost je u nás na prvním místě a jsme velmi rádi za zpětné vazby a reference.