QUANTUM TUNING – autorizovaný chiptuning

ico-chiptuning

Autorizovaný chiptuning je úprava motorových map v řídící jednotce motoru v úzké spolupráci s jednotlivými automobilkami. Naše úpravy jsou testovány nejen na válcové zkušebně, ale přímo prodejci vozidel a jejich autorizovanými servisy. Díky tomu máme nejnovější technologické postupy a jsme schopni držet naše vývojové centrum na absolutní špičce.

V České republice a na Slovensku je mnoho firem, které nabízejí chiptuning, ale kvalitních firem je jako šafránu. Výsledkem nekvalitních úpravy bývají poškození motoru, zničená turba, spojky, propálené písty. Neodborná navýšení výkonu v určitých nepravidelných fázích průběhové křivky způsobují také v neposlední řadě zvýšení emisních limitů a následné komplikace na stanicích technické kontroly.

Některé firmy se snaží vzbudit důvěru certifikátem ISO. Nicméně ISO norma je pouze soubor postupů, nikoli cerfitikace výstupní kvality. (Certifikát ISO si můžete udělat na zavazování tkaniček u bot, ale nebude to vypovídající hodnota o kvalitě uvázání, ani obuvi).

autor-chip

Autorizovaný legální chiptuning – zápis do velkého technického průkazu

Česká republika konečně přijala legislativní kroky a od 1.1.2017 již není problém provést zápis úpravy řídící jednotky motoru do velkého technického průkazu. Chiptuning a úpravy řídících jednotek se tak stávají zcela legální! Quantum Tuning Czech Republic nabízí výhradně autorizovaný legální chiptuning a tyto úpravy na žádost zákazníka lze zanést do VTP (velký technický průkaz vozidla).

Autorizovaný chiptuning je garance kvality a záruka, že vozidlo je skutečně profesionálně upraveno

Trávíme mnoho hodin diskuzemi s předními odborníky v oblasti motorismu, absolvujeme semináře a školení v oblasti vývoje motorů a rozebíráme problematiku s hlavními techniky v autorizovaných servisech.

Pro mnohé autorizované servisy poskytujeme naše služby pod jejich oficiální hlavičkou.

Vždy komunikujeme se zákazníkem, protože jeho spokojenost je u nás na prvním místě a jsme velmi rádi za zpětné vazby a reference.