Sleva na chiptuning až 21 %

Sleva na chiptuning až 21 %
 

Chiptuning Audi Q8

Chiptuning Audi  Q8

Nenašli jste ve vyhledávání Váš motor -

Na první pohled pochopitelně zaujme vnější design. Velké SUV s délkou 5020 milimetrů, šířkou 2040 milimetrů, výškou 1700 milimetrů a třímetrovým rozvorem kombinuje vysokou stavbu karoserie se skoro až kupé linií střechy. Osmiúhelníková maska chladiče se svislým žebrováním snad u žádného audi nikdy nebyla větší, přední světlomety s technologií Digital Matrix Laser prohlubují styl současných modelů, a záď se svítilnami táhnoucí se po celé šířce také nemá obdoby. Kulaté linie dnes nejsou v módě, skoro to na nás působí, jako by Marc Lichte tvaroval některé části karoserie mačetou!

Revoluci přináší také interiér. Komu se zdají přístrojové desky nových audin trochu strohé, tady v podstatě nenarazíte na jediné konvenční tlačítko, všechno je řešeno displeji na středové konzole a před řidičem. Něco podobného můžete vidět v novém Porsche Panamera, zde je však posedlost „softwarovou čistotou“ dotažena do maximální míry.

Vůz nabízí čtyři samostatná sedadla a středem celého interiéru se táhne nízký středový tunel. I zadní cestující mohou ovládat klimatizaci jak jinak než digitálním panelem. A pokud by vás to zajímalo, kufr má objem 630 litrů…