Chiptuning recenze Tonda Ivanovič

A je to tady, dříve nebo později to přijít muselo, a tak v době, kdy máme více než 90 kladných recenzí, dorazila i první negativní… Je škoda, že nebyla od našeho zákazníka a tedy úplně nevíme, na čem se tato recenze zakládá. Zde je naše vyjádření:

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš příspěvek. Jestli tedy tomu dobře rozumím, naším zákazníkem nejste, vozidlo jsme Vám nikdy neupravovali, ale přesto jste si našel čas napsat nám negativní hodnocení z profilu na fb, který nemá ani nastavenou profilovou fotografii. Tímto tedy zdravíme konkurenci a přejeme jim jen to nejlepší.

Zároveň Vám bohužel musíme oznámit, že válcovou zkušebnu samozřejmě máme i v České republice, v Praze, a to originální zkušebnu Maha, kterou nám zapůjčuje autorizovaný servis Škoda, VW, Audi, Seat – Auto Jarov, se kterým spolupracujeme. Tato zkušebna patří k nejlepším v ČR, kalibrace provádí každé dva měsíce přímo zaměstnanci MAHY a např. ji k přesnému měření využívá i časopis Svět motorů.

Pokud u nás necháváte vozidlo upravit a přejete si zkoušku na válcích, celou dobu jste přítomen u svého auta na zkušebně a odměnou jsou Vám skvělé fotky, videa a krásný zážitkový den.