Co je to ADBLUE OFF – vypnutí systému Adblue

Nabízíme komplexní řešení v případě problémů se systémem ADBLUE. Vyvinuli jsme zařízení, které je schopné plně emulovat a nahradit systém ADBLUE, který se používá u nákladních vozidel, autobusů, dodávek a osobních automobilů.

V případě, že je na vozidle porucha systému Adblue, defekt NOX senzoru, nefunkční čerpadlo Adblue, vadná řídící jednotky systému adblue, jsme schopni pomocí našeho zařízení tento systém odstavit a emulovat jeho bezchybný provoz bez nutnosti opravy těchto komponent!

AdBlue emulátor je zařízení nebo úprava software v řídící jednotce motoru, které plně nahradí funkčnost systému AdBlue v nákladních vozidlech, zemědělských strojích i osobních automobilech. V případě hardwarového řešení se zapojuje dle typu vozidla do elektroinstalace na komunikační kabely. Po zapojení AdBlue emulátoru je možné kompletně odpojit veškeré komponenty systému adblue na vozidle, včetně řídící jednotky systému Adblue, Nox senzoru, čerpadla, teplotních sond apod. V případě úpravy dat v řídící jednotce se vyřadí činnost systému jako takového. Výhoda softwarového řešení je životnost úpravy, která se stává doživotní. Přídavná hardwarová řídící jednotka – Adblue emulátor i když je vyroben z velice odolných kompoment má životnost cca 3-4 roky.

Naše zařízení je možné kdykoliv deaktivovat nebo odpojit. Po odpojení našeho zařízení je původní systém AdBlue opět v provozu (pokud je funkční). Náše zařízení je nastaveno přímo na jednotlivý typ vozidla a jeho VIN. Díky tomu na vozidle nesvítí žádné závady. Diagnostika vozidla je plně funkční a lze provádět jednotlivé testy akčních členů a nastavení. V případě, že vozidlo má již takzvaný odpočet do náhradního – nouzového režimu (limp mode) nebo se již v nouzovém režimu nachází, po zapojení adblue emulátoru je obnoven plný výkon vozidla.

S naším zařízením dochází ke snížení provozních nákladů, močovina adblue již není potřeba tankovat. Na přístrojové desce vozidla jsme ve většině případů schopni nastavit požadované množství adblue dle požadavků zákazníka, zpravidla 50% – 75% náplně.

Instalace našeho AdBlue emulátoru trvá dle typu vozidla a rozsahu závad v rozmezí 2 – 4 hodin.

UPOZORŇUJEME: V případě deaktivace systému AdBlue se stává vozidlo nezpůsobilé pro provoz na pozemních komunikacích v celé Evropě, Severní Americe a zemích, kde je funkčnost systémů AdBlue vyžadována.

Tato služba je nabízena pouze a výhradně pro sportovní účely, odstavení vozidla do nejbližšího servisu nebo pro použití v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue. Deaktivace – vypnutí systému Adblue je vždy na zodpovědnost provozovatele vozidla.


 A