Power iXSound – Aktivní zvuk

Dokonalý – reálný zvuk V8 pro Vaše vozidlo. Plně funkční pro všechny typy automobilů.

QT iXSound – dokonalý 100% realistický zvuk V8

 1. 7 druhů zvuků
 2. V8 zvuk motoru
 3. Ovládání mobilem
 4. Dva typy sad
 5. 2 letá záruka
 6. Vyzkoušejte na svém autě
 7. Snadná montáž
 8. Abstraktní zvuky – vesmírná loď, vznášedlo, kosmická raketa a mnoho dalšího..

Power iXsound – víc než jen zvuk!

iXsound lze namontovat do všech vozidel, kde je k dispozici datová CANBUS linka a jsou vybaveny diagnostickým portem OBDII

Mnoho našich zákazníků zaplatí vysoké částky za laděné výfuky, aby jejich auto mělo ten pořádný a správný zvuk. Mezi nejznámější značky v oblasti laděných výfuků a sportovního zvuku patří bezesporu Akrapovič, dále Supersprint a Remus.

Problém u těchto laděných výfuků nastává ve chvíli, kdy lambda sonda zahlásí první chybu. Další potíže způsobí katalyzátor, pokud zůstane ve vozidle osazen. Řešením může být výměna za sportovní katalyzátor, nicméně v tu chvíli se kouřivost a emisní hodnoty zhorší natolik, že vozidlo není způsobilé pro provoz na pozemních komunikacích.

U nových vozidel, která jsou již vybavena filtry pevných částic pro benzinové motory, si zákazníci často stěžují na nedostatečný zvukový projev motoru.

Zvukový systém Power iXSound má kromě příznivé ceny i nesporné výhody ve všech ohledech. Pokud je instalován do vozu, který je ještě v záruce, nedochází ke ztrátě kulance – záruky na vozidlo, protože výkonný repro systém je napojen na datovou CAN linku vozu a není třeba žádný mechanický zásah do výfuku. Tedy originální výfukový systém auta zůstává nedotčený. Navíc, celý systém je přenositelný – tedy při výměně vozidla lze po rekalibraci použít v dalším vozidle.

Dalším přínosem je, že hodnoty emisního systému samozřejmě zůstávají zachovány a majitel vozidla tedy může zcela bez obav navštívit stanici technické kontroly (STK).

Zvuk systému iXSound lze aktivovat-deaktivovat pouhým stiskem tlačítka v aplikaci mobilního telefonu. Když by Vás na dlouhé cestě výrazný zvuk motoru již otravoval, prostě systém iXSound jednoduše přes mobil vypnete. Možnost výběru ze sedmi zvuků těch nejlepších sportovních aut je prostě benefit, který Vám žádný laděný výfuk nenabídne.

Zvukový systém Power iXSound Vám velmi rádi předvedeme na našich provozovnách. Odbornou montáž provedeme v rámci jednoho dne.

Power iXSound od společnosti Quantum se tak stává naprostou nutností pro každého, kdo má rád na vozidle sportovní zvuk :).

 • Pro vozidla od roku cca 2004
 • Vhodné i pro elektrická a hybridní vozidla
 • Velmi snadná montáž – garance spokojenosti zákazníka
iXsound Quantum
Quantum iXsound

Pro více info nás neváhejte kontaktovat!

Nespornou výhodou je možnost bezplatného vyzkoušení na našich provozovnách. Přistavíte Vaše vozidlo a demo zkouška je provedena již za několik málo minut. Zapojíme řídící jednotku snadno přes diagnostický konektor OBDII a po snadné a rychlé kalibraci je možno vyzkoušet jednotlivé typy zvuků.