DieselGATE – software downgrade

Downgrade softwarových verzí u Audi, Škoda, Volkswagen, Seat

Aféra Diesel Gate je známa každému majiteli vozidla Audi, Škoda, VW, Seat. Quantum Tuning CZ má konečně řešení pro nešťastné uživatele, kteří museli na svolávací akci a přehrání software v řídící jednotce motoru!

Konečně se dočkali všichni majitelé koncernových aut, kteří byli nuceni si nechat přehrát software v řídící jednotce z důvodu aféry DieselGate.

Quantum Tuning nabízí možnost downgradovat – tedy snížit softwarovou verzi na původní, potažmo na libovolnou softwarovou verzi, která byla ve vozidle nahrána.

Dlouhou dobu jsme poslouchali od nešťastných majitelů vozidel, že po nuceném přehrání řídící jednotky již vozidlo nemá takový výkon a zároveň se zvedla spotřeba. Kdo nepřijel na nucený reflash ECU, auto pozbylo záruku a zapsalo se do systému jako nezpůsobilé pro provoz na pozemních komunikacích.

Jsme tedy rádi, že můžeme zákazníkům vyjít vstříc a nabídnout tuto službu. Časová náročnost úpravy je cca 3 hodiny.

Jak downgrade řídící jednotky motoru probíhá?

  • Po přistavení vozidla a provedení komplexní diagnostiky se spojíme s řídící jednotkou a vyčteme si číslo aktuálního softwarového sestavení ECU.
  • Následně vyčteme historii aktualizací řídící jednotky a dostaneme seznam softwarových verzí, kterými bylo vozidlo osazeno. Máme přístup do databáze koncernových vozidel Škoda, Audi, Volkswagen, Seat a provedeme zápis předchozí verze do Vašeho vozidla.
  • Zápis starší verze probíhá stejným způsobem jako v autorizovaném servisu s rozdílem, že autorizovaný servis nedokáže provést downgrade softwarové verze – jejich diagnostika tuto funkci neumožňuje.
Služba Quantum VAG Downgrade (QVaD)

je nyní za akční cenu

3 990 Kč


Poptat službu

dieselgate-downgrade